• Jobs & Career CZ
Homepage

MAHLE jako celosvětově přední výrobce komponentů a systémů pro spalovací motory a jeho periferní zařízení, jakož i klimatizace a chlazení motorů hledá pro svůj výrobní závod MAHLE Behr Ostrava s. r. o. v Mošnově spolupracovníky na tyto pozice:

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR

Náplň práce

• Spolupráce na vývoji nových výrobků/ procesů, hodnocení rizik a plánování jakosti výrobku
• Návrh a zpracování technologií výroby, procesního toku a dispozici výrobního layoutu
• Poskytování informací o novém/ stávajícím procesu potřebných pro kalkulaci ceny výrobku a plánování požadované kapacity výrobního zařízení/ pracoviště
• Definování specifikací výrobních zařízení a nástrojů, podíllení se na jejich zajištění
• Zpracování a udržování výrobní dokumentace
• Zajišťování odladění, zprovoznění, optimalizaci a dovybavení výrobní technologie a pracoviště.
• Řešení technologických problémů, které se vyskytnou při náběhu a udržování sériové výroby
• Podílení se na realizaci změn spojených s technologií výroby
• Podílení se na optimalizaci výrobku/ procesu, snižování výrobních nákladů a dosažení cílů jakosti lokaci

Požadujeme

• VŠ technického směru
• Znalost SAP výhodou
• Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě / automotive výhodou
• Velmi dobrá znalost AJ + znalost NJ výhodou
• Znalosti výrobních systémů a metod Kanban, Kaizen, TPM, Lean manufacturing (VSD, SMED )
• Dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí dynamické nadnárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • výběr zaměstnaneckých benefitů ( závodní stravování, jazykové kurzy, osobní rozvoj...)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 368, 742 51  Mošnov-Mošnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

MAHLE BEHR Ostrava s. r. o.

Kontakt

Pavla Vozníková
Průmyslová 368
742 51  Mošnov
Česká republika