• Jobs & Career CZ
Homepage

Firma MAHLE je předním mezinárodním vývojovým partnerem, dodavatelem a také průkopníkem budoucnosti v automobilovém průmyslu. Naše výrobky řeší klíčové otázky týkající se pohonných jednotek a klimatizační techniky jak pro pohony se spalovacími, tak i elektronickými motory. Dnes pracuje na inovativních produktech přibližně 78 000 zaměstnanců ve 170 výrobních závodech a v 16 vývojových centrech.

V současné době rozšiřujeme svůj tým a hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Finanční účetní

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Komunikativnost
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Znalosti účetnictví a daňových zákonů
  • Uživatelská znalost PC, MS OFFICE
  • Praxe v oboru 1 rok
  • AJ nebo NJ
  • Ochota učit se nové věci

Náplň práce:

  • Účtování došlých a vystavených dokladů
  • Komunikace s odběrateli a dodavateli
  • Účtování DPH
  • Administrativní činnost
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Informace o pozici

Místo pracoviště

Víta Nejedlého 1471, 295 01  Mnichovo Hradiště-Mnichovo Hradiště, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

MAHLE BEHR

Kontakt

MAHLE BEHR
Pavla Kirmova
Víta Nejedlého 1471
295 01  Mnichovo Hradiště-Mnichovo Hradiště
Česká republika