• Jobs & Career CZ
Homepage

MAHLE jako celosvětově přední výrobce komponentů a systémů pro spalovací motory a jeho periferní zařízení, jakož i klimatizace a chlazení motorů hledá pro svůj výrobní závod MAHLE Behr Ostrava s. r. o. v Mošnově spolupracovníky na tyto pozice:

SEŘIZOVAČ

Požadujeme:

• SŠ strojírenské zaměření/vyučen v oboru mechanik
• praxe ve výrobní oblasti/automotive výhodou
• Znalost AJ nebo NJ výhodou
• MS Office
• Čtení výkresové dokumentace

Náplň práce:

• Přebírá svěřená pracoviště a kontroluje jejich předepsanou vybavenost
• Provádí seřizování a optimalizaci strojů a zařízení
• Provádí základní údržbu a jednodušší opravy strojů
• Navrhuje opatření ke zlepšení chodu technologie
• Spolupracuje s údržbou na odstraňování větších poruch zařízení
• Jedná se o práci ve třísměnném režimu

Nabízíme:

Zázemí nadnárodní dynamické společnosti
Motivující mzdové ohodnocení
Výběr zaměstnaneckých benefitů ( 13.plat, osobní rozvoj, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 368, 742 51  Mošnov-Mošnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, závodní stravování, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

MAHLE BEHR Ostrava s. r. o.

Kontakt

Pavla Vozníková
Průmyslová 368
742 51  Mošnov
Česká republika