• Jobs & Career CZ
Homepage

MAHLE jako celosvětově přední výrobce komponentů a systémů pro spalovací motory a jeho periferní zařízení, jakož i klimatizace a chlazení motorů hledá pro svůj výrobní závod MAHLE Behr Ostrava s. r. o. v Mošnově spolupracovníky na tyto pozice:

Specialista pro tvorbu norem /MTM / Ergonom

Požadujeme:

• VŠ, SŠ vzdělání nejlépe technického směru
• Velmi dobrá znalost AJ + znalost NJ výhodou
• Znalost SAP výhodou
• MS Office, Lotus Notes
• Základní znalost MTM, normování práce a ergonomie
• Znalost výrobních systémů a metod štíhlé výroby, nástrojů trvalého zlepšování CIP, Kanban, VSM/VSD, SMED, 5S atd.
• Praxe v průmyslu v technické funkci zaměřené na výrobní systémy, plánování procesu / optimalizaci / standardizaci výroby výhodou

Náplň práce:

• Provádění MTM analýz, časových náměrů, snímků pracovního dne
• Hledání potenciálních úspor časů
• Stanovování norem pro výrobní a nevýrobní procesy
• Správa a aktuálnost výrobních norem
• Spolupráce na definici pracovišť z pohledu ergonomie
• Spolupráce na optimalizaci stávajících pracovišť z pohledu ergonomie
• Spolupráce při stanovování layoutu a spolupráce na redefinici výrobních zařízení z hlediska maximálního využití strojních a lidských zdrojů, z ergonomického hlediska
• Provádění ergonomických auditů na stávajících i nových strojích/zařízeních
• Analýza pracovišť z pohledu poměru aktivit, které přidávají/nepřidávají hodnotu výrobku
• Spolupráce na dalších CIP aktivitách, zejména: SMED, Kaizen, 5S

Nabízíme:

Zázemí nadnárodní dynamické společnosti
Motivující mzdové ohodnocení
Výběr zaměstnaneckých benefitů (13. plat, jazykové kurzy, osobní rozvoj, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné tarify mobilního operátora)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 368, 742 51  Mošnov-Mošnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

MAHLE BEHR Ostrava s. r. o.

Kontakt

Pavla Vozníková
Průmyslová 368
742 51  Mošnov
Česká republika