• Jobs & Career CZ
Homepage

MAHLE jako celosvětově přední výrobce komponentů a systémů pro spalovací motory a jeho periferní zařízení, jakož i klimatizace a chlazení motorů hledá pro svůj výrobní závod MAHLE Behr Ostrava s. r. o. v Mošnově spolupracovníky na tyto pozice:

PROCESNÍ VEDOUCÍ - výroba chladičů

Kvalifikační požadavky

• SŠ / VŠ technického směru
• Uživatelská znalost PC/ MS Office nutné, SAP výhodou
• Znalosti výrobních systémů a metod
• Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě / automotive výhodou
• Zkušenost s řízením výrobních procesů, vedení cca 200 zaměstnanců
• Ochota učit se novým věcem
• Velmi dobrá znalost AJ + znalost NJ výhodou
• Dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost

Náplň práce

• Koordinuje a zajišťuje plnění plánů výroby pro jednotlivá pracoviště.
• Dohlíží na dodržování standardů a BOZP
• Dohlíží na průběh a stav oprav v případě poruchy zařízení s cílem je minimalizovat.
• Úzce spolupracuje s odd. logistiky a navrhuje operativní varianty výroby za účelem splnění požadavků zákazníka, zároveň dbá na minimalizaci mezioperačních zásob.
• Řídí analýzy výkonnosti jednotlivých výrobních středisek a dalších KPI
• Řídí analýzy víceprací.
• Zajišťuje vizualizaci v rámci oblasti své působnosti.
• Spolupracuje při analýzách Te-časů, navrhuje a aktivně zajišťuje opatření ke zvyšování produktivity a snižování šrotace.
• Aktivně se podílí na zavádění nových výrobků a technologií ve své výrobní oblasti.
• Aktivně a včas zajišťuje patřičné zdroje (lidské, technické) pro výrobu s cílem být připraven s vyškoleným a kvalifikovaným personálem pro náběh nových projektů.

Nabízíme

Zázemí nadnárodní dynamické společnosti
Motivující mzdové ohodnocení
Výběr zaměstnaneckých benefitů (13. plat, osobní rozvoj, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 368, 742 51  Mošnov-Mošnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

MAHLE BEHR Ostrava s. r. o.

Kontakt

Pavla Vozníková
Průmyslová 368
742 51  Mošnov
Česká republika