• Jobs & Career CZ
Homepage

MAHLE jako celosvětově přední výrobce komponentů a systémů pro spalovací motory a jeho periferní zařízení, jakož i klimatizace a chlazení motorů hledá pro svůj výrobní závod MAHLE Behr Ostrava s. r. o. v Mošnově spolupracovníky na tyto pozice:

Specialista Helium zkoušky těsnosti

Náplň práce

• Vedení evidence a historie oprav a servisních zásahu He zkoušek těsnosti.
• Zajišťování náhradních vakuových čerpadel.
• Zajišťování oprav opotřebovaných či poškozených vakuových čerpadel.
• Zajišťování náhradních dílů pro He zkoušky těsnosti.
• Školení seřizovačů a obsluhy.
• Plánování a provádění preventivních údržeb He zkoušek těsnosti.
• Vedení evidence historie oprav klimatizačních jednotek výrobních zařízení.
• Zajišťování oprav
• Odpovídá za dodržování požadavků legislativních a vnitřních předpisů ŽP/BOZP v rámci svých pracovních povinností a odpovědností.

Kvalifikační požadavky

• SOU, SŠ – obor mechanik
• Znalost jednoho cizího jazyka výhodou ( AJ/NJ)
• Uživatelská znalost PC
• Znalost principů vakuové techniky
• 1 - 2 roky praxe v automobilovém průmyslu

Nabízíme

• Zázemí nadnárodní dynamické společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení
• Roční odměna
• Týden dovolené navíc
• Jazykové kurzy
• Zvýhodněné tarify u mobilního operátora
• Závodní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Pružná pracovní doba
• Odměna pro aktivní zaměstnance
• Odměna za dobré nápady
• Odměna za nábor zaměstnanců
• Kafetérie
• Firemní sportovní a společenské akce

Těšíme se na Váš životopis a motivační dopis.
Naše další volné pracovní pozivce si můžete prohédnout na www.mahlebehr.jobs.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 368, 742 51  Mošnov-Mošnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Nadstandardní lékařská péče, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na vzdělání, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

MAHLE Behr Ostrava s.r.o.

Kontakt

Silvie Košatová
Průmyslová 368
742 51  MOŠNOV
ČESKÁ REPUBLIKA