• Jobs & Career CZ
Homepage

Firma MAHLE je předním mezinárodním vývojovým partnerem, dodavatelem a také průkopníkem budoucnosti v automobilovém průmyslu. Naše výrobky řeší klíčové otázky týkající se pohonných jednotek a klimatizační techniky jak pro pohony se spalovacími, tak i elektronickými motory. Dnes pracuje na inovativních produktech přibližně 78 000 zaměstnanců ve 170 výrobních závodech a v 16 vývojových centrech.

V současné době rozšiřujeme svůj tým a hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

HR marketing & GDPR administrátor

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Nezbytná velmi dobrá znalost AJ
  • Znalost MS Office
  • Pečlivost, trpělivost, dobrá komunikace, samostatnost, týmový hráč
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • Personální marketing

- Organizace propagačnícj a firemních akcí (spolupráce s rádii, veletrhy apod.)
- Správa firemního Facebook profilu pro ČR a SR
- Intranet - kariérní stránky, Internet
- Interní komunikace (Intranet, AEM, nástěnky, sdělení, lokální TV...)
- Dárky, reklamní předměty
- Sponzoring a zaměstnanecké benefity

  • GDPR

- Zpracování a správa procesů v MAHLE databázi (v AJ)
- Zpracování a správa dokumentů k ochraně osobních údajů (v ČJ)
- Zajištění a správa smluv s ostatními firmami k GDPR

  • Podpora ostatních lokací v ČR a SR ve všech výše uvedených aktivitách

Informace o pozici

Místo pracoviště

Víta Nejedlého 1471, 295 01  Mnichovo Hradiště-Mnichovo Hradiště, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

MAHLE BEHR

Kontakt

MAHLE BEHR
Pavla Kirmova
Víta Nejedlého 1471
295 01  Mnichovo Hradiště-Mnichovo Hradiště
Česká republika