• Jobs & Career CZ
Homepage

MAHLE jako celosvětově přední výrobce komponentů a systémů pro spalovací motory a jeho periferní zařízení, jakož i klimatizace a chlazení motorů hledá pro svůj výrobní závod MAHLE Behr Ostrava s. r. o. v Mošnově spolupracovníky na tyto pozice:

Vedoucí kvality - výrobní linie Vstřikovna plastů

Kvalifikační požadavky

• VŠ vzdělání technického směru
• 5 let praxe na stejné nebo obdobné pozici ve výrobním závodě v automobilovém průmyslu
• velmi dobrá znalost AJ + znalost NJ výhodou
• znalost základních nástrojů kvality
• znalost SAP výhodou
• dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost, odolnost vůči stresu

Náplň práce

• udržování systemu jakosti ve firmě
• plánování jakosti nových výrobků od fáze design acceptance
• zajišťování interního uvolnění procesů nových výrobků
• zajišťování sériové kvality interně vyráběných komponentů - výrobků (Vstřikované plasty-vyráběné pro interní potřebu, Skládané trubky=Folded tube, Paintfluxer)
• trvalé zlepšování interních procesů
• odpovídá za snižování nákladů na jakost
• podílí se na interním/externím uvolnění procesu
• podílí se na řešení externích/interních reklamací
• tvorba a dodržování rozpočtových nákladů, kontrola všech finančních otázek ve svěřených oblastech
• denní reporting
• vedení týmu zaměstnanců kvality

Nabízíme

Zázemí nadnárodní dynamické společnosti
Motivující mzdové ohodnocení
Výběr zaměstnaneckých benefitů (13. plat, osobní rozvoj, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 368, 742 51  Mošnov-Mošnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

MAHLE BEHR Ostrava s. r. o.

Kontakt

Pavla Vozníková
Průmyslová 368
742 51  Mošnov
Česká republika